Tutvustus

Lõunakeskuse Mängudžungel asub Tartus, Lõunakeskuse 2. korrusel ja on mõeldud lastele vanuses kuni 8 eluaastat, kes pole pikemad kui 140 cm.

Lõunakeskuse Mängudžungel ootab lapsi mängima E-L 11.00-20.00, P 11.00-19.00
Meie juures on olemas vahva ja hubane väikelaste mängumaja, kus pisemad saavad mängida eakohaste asjadega väikelaste nurgas. Samuti on seal suur nukumaja 8 erineva toa ja mööbliga ning nukupere. Suur ja kaasaegne mänguköök koos nõude ja söökidega ootab väikesi kokkasid keetma ja küpsetama.
Poistele on seal 120 osaline rongilaud, kus saab oma soovile vastavalt luua erinevaid linnakuid ja rongiliiklust juhtida, Ninjakilpkonnade mänguala ning suur autorada mudelautoega. 
Veel on Mängudžunglis suur autorada, kus saab sõita erinevate autodega, Ponycycle hobustega ning elektriliste loomadega. Korvpallilaud ning jalgpallivärav sportlikuks tegevuseks ning õhuhoki laud. Vapramatele on ronimissein ning suur 3 korruseline 5 meetri kõrgune ronimisatraktsioon koos pallimere, liutoru ning paljude erinevate atraktsioonidega. Rahulikumas puhkealas saab vaadata telekat ning mängida erinevaid Xbox One mänge. Naeru ja nalja pakuvad meie erinevad kõverpeeglid seinal:)